سامسونگ, موبایل

Samsung Galaxy Z Fold4 و حدسیات و گمانه زنی ها

Samsung Galaxy Z Fold4

رندرهای مفهومی ارائه شده از گوشی Samsung Galaxy Z Fold4  طراحی مشابه به سری Galaxy S22  را نشان می دهد.

گوشی های هوشمند تاشو در حال ورود به جریان اصلی بازار هستند و بسیاری از شرکت ها با کار بر روی مدل های دستگاه های تاشو خود به جهت عرضه آن ها آماده می شوند. در حالی که کمپانی های اوپو و هواوی تازه واردان این بخش از بازار هستند، سامسونگ در حال حاضر با ارائه ‌سری گلکسی  Z  در این رقابت پیشرو است. گزارش‌ های تازه نشان می دهند که غول فناوری کره جنوبی در حال کار بر روی مدل نسل بعدی سری Z Fold یعنی  Samsung Galaxy Z Fold4 است.

اخیرا اوپو مدل تاشو Find N  را با طراحی مدرن روانه بازار کرده که این نسخه مشکل خم شدگی صفحه نمایش در مدل های قبلی را تاحدودی حل کرده است. اکنون، گمانه زنی ها حاکی از آن است که سامسونگ در حال کار بر روی جانشین و دنباله ای برای گلکسی زد فولد ۳ می باشد. البته انتظارات در مورد این گوشی هوشمند بالا است و سامسونگ باید پیشرفت های جدید و ظاهری جذاب را در مدل جدید خود ارائه دهد. علاوه بر این ها، چند سازنده کانسپت گوشی های هوشمند ایده خود را در مورد ظاهر Galaxy Z Fold4 به اشتراک گذاشته اند.

رندرهای مفهومی گلکسی Z Fold4 سامسونگ

چیزی که توجه ما را جلب می کند این است که رندر مفهومی از مدل جدید گوشی هوشمند تاشو سامسونگ مشابه طراحی Galaxy S22 Ultra که اخیراً رونمایی شده، می باشد. این نکته هم قابل ذکر است که S22 Ultra جدیدترین سوپرفون غول فناوری کره جنوبی بوده که دارای طراحی عالی و ویژگی هایی برجسته است. در نهایت، منطقی است که گلکسی Z Fold4 طراحی مشابهی را به ارث ببرد زیرا اس ۲۲ اولترای پرچم دار در حال کسب محبوبیت و موفقیت در بازار است و Z Fold4 نیز باید به عنوان یک مدل پرچم دار از همه جهات فوق ‌العاده باشد.

یکی از رندرهای مفهومی Samsung Galaxy Z Fold4 توسط Ben Geskin ارائه شده است. این مدل همان فرم قبلی خود را با یک صفحه نمایش داخلی مستطیلی و یک صفحه نمایش خارجی باریک حفظ می کند. به نظر می رسد ماژول دوربین دستخوش تغییر کامل شده است. در حالی که Galaxy Z Fold3  دارای یک جایگاه ویژه دوربین با سه سنسور و یک فلاش است، رندر Galaxy Z Fold4 آرایشی مشابه آن چه در Galaxy S22 Ultra دیدیم را نشان می دهد.

یکی دیگر از رندرهای مفهومی این دستگاه برگرفته از تصورات آزمایشگاه اپل بوده و کاملاً شبیه رندر بن است. تنها تفاوت اش نیز این بوده که به نظر می رسد به جای چهار سنسور دوربین عقب، سه سنسور دوربین عقب را در خود جای داده است. همچنین، نشان می دهد که این گوشی هوشمند ممکن است در رنگ های اسطوخودوسی (بنفش ملایم)، سیاه و سفید لانچ شود.

اگر چه این رندرها آن چه که می‌توانیم از Samsung Galaxy Z Fold4 انتظار داشته باشیم را نشان می ‌دهد، اما این شرکت هنوز هیچ جزئیاتی در مورد گوشی هوشمند آینده خود فاش نکرده است. طبق الگوی تاریخ لانچ های قبلی سامسونگ، این دستگاه می تواند در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ رونمایی شود. تا آن زمان، باید این حدس و گمان ها را با اندکی تردید بنگریم.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.