اخبار, سامسونگ

Samsung Galaxy Z Fold 4 و آپدیت اندروید ۱۶

Samsung Galaxy Z Fold 4 و آپدیت اندروید 16

سامسونگ گلکسی Z Fold 4 به روزرسانی اندروید ۱۶ را دریافت خواهد کرد

نسل بعدی گوشی‌ های پرچم دار تاشو سامسونگ یعنی  Samsung Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 بالاخره آمدند. در حالی که ممکن است این گوشی ‌ها با سری گوشی‌ های هوشمند آیفون ۱۴ رقابت نکنند، اما در حال حاضر قوی ‌ترین و بهترین دستگاه‌های تاشو هستند که می ‌توان در هر کجای دنیا خریداری کرد.

Samsung Galaxy Z Flip 4  و Galaxy Z Fold 4 از تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 با کاستوم سفارشی OneUI 4.1.1 استفاده می کنند. با این حال، گلکسی زد فلیپ ۴ مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۲ است در حالی که گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ از سیستم عامل اندروید ۱۲L  جدیدتر و بهینه سازی شده برای صفحه نمایش بزرگ بهره می برد.

گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ چند به روز رسانی اندروید را دریافت خواهند کرد؟

وقتی صحبت از آپدیت اندروید به میان می آید، می توانیم ببینیم که سامسونگ در چند سال اخیر پیشرفت زیادی در این زمینه کرده است. طبق استانداردهای فعلی، گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ چهار آپدیت اصلی و بعدی سیستم عامل اندروید را دریافت خواهند کرد. این استانداردها تضمین می ‌کنند که Samsung Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 به‌ روزرسانی‌ های  Android 13، Android 14، Android 15  و Android 16  را دریافت خواهند کرد.

همراه با به‌ روزرسانی ‌های سیستم ‌عامل اندروید، Samsung Galaxy Z Fold 4  و Samsung Galaxy Z Flip 4 به ‌روزرسانی ‌کاستوم های سفارشی  OneUI 5، OneUI 6، OneUI 7  و OneUI 8 را هم دریافت خواهند کرد. در نهایت، این دستگاه ها پنج سال به روزرسانی امنیتی را نیز دریافت می کنند که موجب می شود این گوشی ها تا سال ۲۰۲۷ به روز باقی بمانند.

قیمت Samsung Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 در هند چقدر است؟

در حال حاضر، هیچ اطلاعات رسمی در مورد قیمت هندی گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ در دست نیست. با این حال، قیمت این گوشی ها در ایالات متحده ۹۹۹ دلار و ۱۷۹۹ دلار است، بنابراین، انتظار می رود قیمت ها برای Galaxy Z Flip 90000روپیه  و ۱,۵۰,۰۰۰ روپیه برای مدل پایه Galaxy Z Fold در هند باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.