آیفون, اخبار, بررسی

iOS 16.0.2 عرضه شد

iOS 16.0.2 عرضه شد

آیا آپدیت جدید ios باگ لرزش دوربین و مشکل عکس تار را برطرف می کند؟

اپل به ‌روزرسانی نرم ‌افزاری جزئی دیگری را برای آیفون‌ های دارای سیستم عامل iOS 16 منتشر کرده است که شامل آخرین سری گوشی ‌های هوشمند آیفون ۱۴ هم می ‌شود. به ‌روزرسانی iOS 16.2 ادعا کرده است که باگ لرزش دوربین و مشکلات عکس تار را در آیفون ۱۴ پرو و ​​۱۴ پرو مکس برطرف می ‌کند. همچنین گفته شده که مشکل “امکان سیاه به نظر رسیدن نمایشگر در حین تنظیم دستگاه” را اصلاح می کند.

علاوه بر این، به ‌روزرسانی iOS 16.0.2 به چند باگ جزئی دیگر نیز رسیدگی می ‌کند. برای مثال باگ هایی که باعث می ‌شود درخواست کپی و جای ‌گذاری بیش از یک بار ظاهر شود. به اضافه موارد گفته شده، آخرین نسخه iOS نیز مشکل عدم پاسخگویی ورودی لمسی را در  iPhone X، iPhone XR  و iPhone 11 حل کرده است.

حجم این به روزرسانی حدود ۲۵۰ مگابایت است (برای کسانی که از iOS 16 یا iOS 16.0.1 استفاده می کنند). مطمئن شوید که آیفون شما حداقل ۷۰ درصد شارژ داشته باشد و به یک شبکه بی ‌سیم پایدار متصل باشد تا فرآیند به‌ روزرسانی یکپارچه iOS 16.0.2 انجام شود.

آیا باید آیفون خود را آپدیت کنید؟

بله، ما همیشه به مخاطبان خود توصیه می کنیم آخرین نسخه موجود iOS را روی آیفون خود نصب کنند. این کار تضمین می کند که دستگاه شما ایمن  است و فعالیت های عادی روزمره را بدون هیچ مشکلی در بیشتر موارد انجام می دهد. با این حال، مواردی نیز وجود دارد که به ‌روزرسانی نرم ‌افزاری می ‌تواند دستگاه را به جای تعمیر آن، خراب کند!..

همانطور که برخی کاربران گزارش داده اند، به نظر می رسد iOS 16.0.2 مشکل لرزش دوربین و تاری عکس ها را هنگام استفاده از برنامه هایی مانند TikTok در آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس برطرف کرده است. علاوه بر این، به نظر می رسد که iOS 16.0.2 یک به روز رسانی پایدار نیز باشد، بنابراین کاربران باید بتوانند آن را حتی بر روی درایورهای روزانه خود نصب کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.