اخبار, تکنولوژی

AirPods Max  و AirPods Pro 2 در سال ۲۰۲۲!

AirPods Max  و AirPods Pro 2 در سال 2022!

بر اساس شایعات سال ۲۰۲۲  با رنگ های جدیدی برای AirPods Max  و AirPods Pro 2 همراه خواهد بود.

مارک گورمن خبرنگار رسانه بلومبرگ گزارش داده که به نظر می رسد اپل در اواخر امسال ایرپاد ۲ خود را به همراه AirPods Max با به روز رسانی ای جزیی (احتمالاً فقط در دیزاین ظاهری) منتشر کند.

اپل اخیراً در زمینه پیشرفت گیرنده و تقویت کننده صدا در ایرپادهایش تا حدودی سکوت کرده است. از زمان عرضه AirPods 3 در اکتبر سال گذشته، این غول فناوری هیچ به روز رسانی مهم و قابل توجه جدیدی برای خط تولید AirPods اعلام نکرده است. همچنین ارائه ایرپادز جدید نیز به تاخیر افتاده و طرفداران این محصول را ناامید کرده است.

AirPods Pro  که در ابتدا در سال ۲۰۱۹ عرضه شد، اکنون وارد چهارمین سال چرخه تولید خود شده است. کاربرانی که این کالا را در زمان لانچ خریداری کرده اند، اکنون ممکن است با مشکلات قابل توجهی در مورد باتری مواجه شوند. مدتی پیش، ما از خریداران ایرپادز و دارندگان این محصول درخواست کردیم تجربیات و نظرات خود را درمورد سلامت و مدت زمان استفاده از باتری ایرپادز با ما در میان بگذارند؛ اکثر آن ها به صورت مشترک گفته اند که بعد از مدتی باتری این دستگاه دچار مشکلاتی می شود.

خوشبختانه، طبق اطلاعاتی که مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود به اشتراک گذاشته است، گزارش ‌ها به این احتمال اشاره می ‌کنند که لانچ AirPods Pro 2  قریب الوقوع بوده و به زودی در پاییز ۲۰۲۲ عرضه می شود.

شایعات زیادی در مورد پیشرفتی که نسل بعدی AirPods Pro 2 می تواند ارائه کند قبلاً منتشر شده است. این شایعات پیشرفت شامل پشتیبانی از فرمت صوتی Apple Lossless( برای افراد ناآشنا، این ویژگی نوعی فشرده ‌سازی فایل است که تمام داده‌های اصلی را حفظ می‌ کند)، یک طراحی جدید و یک گزینه ردیابی برای کمک به کاربران در یافتن کیس شارژ خود در صورت نیاز می باشد.

AirPods Pro 2  احتمالاً بزرگترین توسعه در خط تولید هدفون اپل برای سال ۲۰۲۲ خواهد بود، اما برخی اصلاحات در پریمیوم ترین هدست های این کمپانی نیز محتمل است.

احتمالا ایرپاد مکس در اواخر سال جاری با رنگ جدیدی عرضه خواهد شد. این که آیا در سال ۲۰۲۲ هدفون های ۵۵۰ دلاری اپل اصلاحات و بهینه سازی در سایر بخش ها (به غیر از تغییرات رنگ و دیزاین ظاهری که محتمل است) داشته باشد، موضوعی در حد حدس و گمان است. AirPods Max  در پایان سال ۲۰۲۰ لانچ شد، بنابراین بسیاری امیدوارند که در اواخر امسال ایرپادز مکس جدید عرضه شده و قیمت دستگاه قبلی کاهش یابد. حتی اگر ویژگی ‌های جدیدی برای AirPods Max در اواخر سال ۲۰۲۲ ارائه نشود، AirPods Pro 2  هدفونی است که بسیاری منتظر آن هستند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.