اخبار, بررسی

۵ اپلیکیشن برتر هفته اندروید و iOS

5 اپلیکیشن برتر هفته اندروید و iOS

در این مقاله قصد داریم تا ۵ برنامه برتر هفته به تحلیل ما را برای Android و یا iOS که شما می توانید امتحان کنید، معرفی و بررسی کنیم.

برخلاف انتخاب فعلی مان از برنامه ‌های موقتا رایگان، ما برنامه‌ ها را برای خودمان امتحان کرده ‌ایم و در صورت وجود هرگونه خرید درون ‌برنامه یا سایر هزینه‌ های اضافی به شما اطلاع خواهیم داد. پس بنشینید، استراحت کنید و در این لیست برنامه (هایی) را دانلود کنید که به نظرتان هیجان انگیز است!

از بازی ‌های موبایل تا برنامه ‌های کارآمد

در اینجا پنج برنامه رایگان و پولی Android/iOS از منبع NextPit که  در این هفته برتر شمرده شده اند، معرفی شده است. در بین این اپلیکیشن ها، چیزی غم انگیز در مورد مرگ وجود خواهد داشت، حالتی که برای همه موجودات زنده اجتناب ناپذیر است. با این حال، چه حسی به شما دست می دهد اگر بخواهید روح را به زندگی پس از مرگ بیاورید؟ این چیزی است که Spiritfarer Netflix ارائه می دهد.

Friends Quiz (اندروید)

آیا شما Friends را دوست دارید؟ ما در مورد انسان های دیگری صحبت نمی کنیم که بیشتر اوقات خود را با آن ها می گذرانید، با آن ها زندگی می کنید و مشغولید، منظور ما سریال کلاسیک کمدی آمریکایی است که زندگی جوی عاشق، چندلر دیوانه، مونیکا دقیق، راس عصبی، راشل خوش گذران و فیبی دمدمی را دنبال می کند که در نیویورک زندگی می کنند و حوادث زیادی را در زندگی با یکدیگر تجربه می کنند.

اگر فکر می کنید از طرفداران پر و پا قرص این برنامه کمدی هستید، ممکن است بخواهید هوش خود را در این بازی که ۱۰ سوال تصادفی از ۱۰ فصل کامل می پرسد، به کار بگیرید! این بازی ترکیبی از سوالات آسان و سخت می باشد. بله، درست است، به نظر نمی رسد حد وسطی برای آن وجود داشته باشد! با بیش از ۲۰۰ سؤالی که می توان پرسید، شروع کننده مکالمه ایده آلی برای کسانی است که در اولین قرار ملاقات خود در این کمدی بزرگ شده اند یا چیز جدیدی برای گفتن با یکدیگر ندارند!

تبلیغات در آن به هیچ وجه مزاحم نبوده و ناگهان ظاهر نمی شوند، اما حضور آن ها را احساس می کنید. با این حال، این یک بازی سرگرم کننده است که اگر بخواهید آن را با یک جمع دوستانه بازی کنید، جذاب تر می شود.

قیمت: رایگان/ تبلیغات: دارد/ خریدهای درون برنامه ای:ندارد/ حساب کاربری: لازم نیست

خانه داوینچی  III (iOS و Android)

مدتی زمانی نسبتا طولانی می گذرد، اما این یک عنوان دیگر در سری بازی است که گرافیک شگفت انگیزی را ارائه می دهد. ما نمی ‌توانیم توسعه‌ دهندگان را مقصر بدانیم چون بالاخره آن ها بعد از مدت ها یکی از زیباترین بازی ‌هایی را که امسال به آن رای دادیم عرضه کردند! این یک بازی پازلی است که با کاوش در مکان‌ های جدید که تماشای آن ‌ها به سادگی خیره ‌کننده هستند، ارزش آن را دارد که مغز شما را تحت فشار قرار دهد.

مطمئناً در بعضی قسمت های بازی مانند من (تست کننده بازی) سرگردان خواهید شد، و من مجبور شدم در چنین مواقعی با تمایل به آنلاین شدن و جستجوی راهنماهای حل بازی یا تماشای آموزش ‌های YouTube مبارزه کنم. به طور معمول، وقتی این اتفاق می‌افتد، قبل از اینکه بعداً به همان پازل برگردم و متوجه شوم که از زاویه دیگری به آن نگاه می کنم، فقط بازی را کنار می ‌گذارم و قدم می‌ زنم یا کار دیگری انجام می ‌دهم!

مواقعی وجود دارد که داستان بدون توجه بیش از حد به گیم ‌پلی به جلو کشیده می ‌شود و در مقایسه با تمرین دادن به مغز، به معنای واقعی کلمه دکمه‌ های بیشتری را فشار می ‌دهم. در حالی که گفته می شود این بازی نهایی در این سری است، من امیدوارم که اینطور نباشد زیرا اگر یک بازی پازل منحصر به فرد مانند این به پایان برسد بدون اینکه ما را به چیزهای بیشتر امیدوار کند، بیهوده خواهد بود.

قیمت: ۶.۹۹ دلار/ تبلیغات: ندارد/ خریدهای درون برنامه ای: ندارد/ اکانت: لازم نیست

Trivia Crack 2  (iOS و Android)

آیا فقط به این دلیل که یک دایره المعارف پیاده روی هستید، چهره ای از خود راضی می گیرید؟ اجازه دهید این بازی تصمیم بگیرد که چقدر در مورد چیزهای بی اهمیت باهوش هستید! دسته بندی های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از برنامه های تلویزیونی گرفته تا فیلم ها، کتاب ها، هنرمندان و موارد دیگر. البته، برای سنت گرایان مطلق، این دسته بندی های کلاسیک نیز وجود دارند که بازی را تشکیل می دهند: هنر، علم، تاریخ، سرگرمی، ورزش و جغرافیا.

شما می توانید انتخاب کنید که حریفی را که به طور تصادفی از قسمت دیگری از جهان انتخاب شده است به چالش بکشید، پس می توانیم ببینیم که بقیه دهکده جهانی از نظر توجه به چیزهای بی اهمیت چگونه هستند! مسلماً، بسیاری از آن‌ها از نظر نیمکره شمالی (توسعه یافته ترین کشورها) منحرف می ‌شوند، اما اگر اهل جنوب جهان هستید حداقل می‌ توانید دانش خود را گسترش دهید!

در طول مسیر بازی تاج ‌ها را بردارید و به سؤالات اضافی پاسخ دهید تا موارد بیشتری را در بازی باز کنید. ۳ حالت برای انتخاب وجود دارد: حالت کلاسیک، چالش های روزانه و دوئل برج فقط برای اینکه چیزهای مختلف جالب باشند. در نهایت اگر دوست ندارید انفرادی پرواز کنید، چرا به یک تیم ملحق نمی ‌شوید و همه چیز را هیجان انگیزتر نمی‌کنید؟

قیمت: رایگان/ تبلیغات: دارد/ خریدهای درون برنامه ای: ندارد/ حساب: الزامی

ZomokMe (اندروید)

آن ها می گویند یکی از اولین قدم هایی که برای رسیدن به استقلال مالی برداشته می شود، پیگیری هزینه های خود است. خوب، مطمئناً هیچ راهی برای استدلال علیه چنین منطقی وجود ندارد. به هر حال، اگر نتوانید میزان درآمد و هزینه‌ ای که انجام داده‌ اید را پیگیری کنید، چگونه می ‌توانید ثروت خود را بسازید؟

ZomokMe  امیدوار است با یک برنامه بسیار ابتدایی برای اندروید شفاف سازی کند تا کاربران بتوانند هزینه های روزانه خود را پیگیری و محاسبه کنند. علاوه بر این، می توان هزینه های رویدادهای مختلف مانند یک شب بیرون رفتن با دوستان را نیز پیگیری کرد.

استفاده از این برنامه ساده و سرگرم کننده است، این برنامه هیچ گونه داده یا اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند، اگرچه در ابتدا یک نام کاربری لازم است تا بتوانید ادامه دهید. این برنامه برای هر روز یک رسید ایجاد می کند تا بدانید چقدر هزینه کرده اید. اگر با گروهی بیرون رفته اید، حتی می توانید رسید را در همان محل بین دوستان تقسیم کنید.

با فرض اینکه شما کسی هستید که هزینه صورتحساب را پرداخت کرده اید، پس دوستان خود را تگ کنید تا آن ها نیز بتوانند سهم خود را در صورتحساب متوجه شده و آن را پرداخت کنند.

کاربران به صورت مجزا می توانند رسیدهای ایجاد شده یا برچسب شده خود را مشاهده کنند، در حالی که شما همچنین می توانید رسیدهای برچسب گذاری شده را از کاربران نادرست یا مزاحم مسدود یا حذف کنید. این اولین قدم برای جمع آوری اولین پس انداز شماست! به یاد داشته باشید که وقتی آن روز فرا رسید از ما تشکر کنید!

قیمت: رایگان/ تبلیغات: ندارد/ خریدهای درون برنامه ای: ندارد/ حساب: الزامی

Spiritfarer Netflix (اندروید و iOS)

در حالی که ما درک می کنیم چگونه نتفلیکس تلاش می کند تا کانال درآمد خود را با فراتر رفتن از استریمینگ و معرفی دنیای بازی متنوع کند، اما تا کنون آن ها بیش از پیش موفقیت های خود را از دست داده اند و ضربه خورده اند. به نظر می رسد Spiritfarer Mobile آماده است تا این روند را به عنوان یک برنامه انحصاری برای اعضای نتفلیکس جبران کند.

شما نقش قهرمان کشتی را بازی می کنید که یک کشتی گردان است که روح عزیزان را به ماورای بزرگ می آورد. ابتدا، شما باید قایق خود را بسازید تا قبل از اینکه بتوانید مراقبت مناسب از ارواح را انجام دهید، منطقه اطراف را کاوش کنید. در طول مسیر، فرصت هایی به شما داده می شود تا کشتی خود را ارتقا دهید تا به اصطلاح «خدمات» بهتری ارائه دهید.

به نظر می رسد شخصیت های دل نشینی وجود دارند که در طول مسیر با آن ها ملاقات و صحبت خواهید کرد و اجازه می دهید آن ها در شما رشد کنند. برای کسانی که به شدت احساساتی هستند، ممکن است بخواهید جعبه دستمال کاغذی را در نزدیکی خود نگه دارید زیرا زمانی که چشمانتان خیس شد به آن نیاز پیدا می کنید. این یک بازی تکان دهنده اما آرامش بخش است که شما را به یاد مرگ و زندگی می اندازد. من این بازی را توصیه می کنم چون احتمالا بهتر از برخی از محرک هایی که نتفلیکس این روزها ارائه می دهد نوشته شده است.

قیمت: رایگان (اندروید و iOS) / تبلیغات: دارد/ خریدهای درون برنامه ای: دارد/ حساب مورد نیاز: حساب  Netflix

اکنون در این مقاله شما ۵ برنامه برتر هفته از نظر ما را خواندید. این لیست یک ترکیب نسبتاً برگزیده و گلچین شده است، شما اینطور فکر نمی کنید؟ اگر مساله ای دارید که می‌خواهید به آن اشاره کنید یا پیشنهادات خود را به اشتراک بگذارید، در بخش نظرات منتظر کامنت های شما هستیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.