تکنولوژی, ساعت هوشمند

ویژگی های اسمارت واچ شیائومی Mi Band 7

ویژگی های اسمارت واچ شیائومی Mi Band 7

افشاگری هایی از ویژگی های اسمارت واچ شیائومی  Mi Band 7

جی پی اس داخلی، نمایشگر بزرگتر و موارد دیگر

گجت های پوشیدنی شیائومی تحت سری  Mi Band، ترندهایی هستند که تهیه ردیاب های تناسب اندام را راحت تر و مقرون به صرفه تر کردند. این گجت های پوشیدنی محبوب در بسیاری از بازارهای جهانی موجود هستند. در حال حاضر، آخرین محصول این شرکت در مجموعه اسمارت واچ، شیائومی Mi Band 6 است که سال گذشته به صورت رسمی عرضه شد.

اکنون، اولین گزارش ها در مورد اسمارت واچ شیائومی Mi Band 7  در منابع آنلاین مختلف افشا شده است.

طبق اطلاعات جدیدی که توسط توسعه دهندگان XDA منتشر شده است، اولین ویژگی های ردیاب تناسب اندام آینده شیائومی  با مدل Mi Band 7  به صورت آنلاین افشا شده است. گزارش این ویژگی ها را از طریق کد موجود در برنامه های خود شرکت به دست آمده است.

ویژگی های شیائومی Mi Band 7 معرفی شد

با توجه به کدهای افشا شده، گمان می رود شیائومی Mi Band 7 نام رمز “L66” و شماره مدل M2129B1 و M2130B1 را دارد.

رزولوشن می بند هفت ۱۹۲ در ۴۹۰ پیکسل خواهد بود و گفته می ‌شود دارای نمایشگری همراه یک پنل با ویژگی صفحه همیشه روشن است. همچنین، حالت های تمرینی زیادی از زومبا تا ایروبیک در آن وجود دارد.

علاوه بر گفته های بالا، این گزارش نشان می ‌دهد که شیائومی Mi Band 7 می‌ تواند با پشتیبانی GPS داخلی وارد بازار شود، اما صحت این ادعا کاملاً مشکوک است. افشاگری جدید از شیائومی Mi Band 7 نشان می دهد که این برند تناسب اندام ممکن است با ویژگی هشدار هوشمند وارد شود. این ویژگی به طور خودکار شما را از یک خواب سبک در ۳۰ دقیقه قبل از زنگ از پیش تعریف شده، بیدار می کند. در نهایت، ادعا می شود که این اسمارت واچ معروف به ردیاب تناسب اندام دارای حالت ذخیره انرژی برای افزایش عمر باتری است.

در حال حاضر، هیچ ادعای دیگری در مورد شیائومی Mi Band 7 وجود ندارد. این شرکت هیچ تایید رسمی در مورد ویژگی های شایعه شده و حتی عرضه رسمی این ردیاب تناسب اندام افشا نکرده است. با توجه به این که شرکت شیائومی در اواخر مارس سال گذشته از گجت می بند ۶ رونمایی کرد، می ‌توان انتظار داشت که  Mi Band 7 ، امسال نیز تقریباً در همان زمان معرفی و به بازار عرضه شود. پس احتمال دارد که این دستگاه در روزهای آینده به طور رسمی تایید شود. در عین حال، می توان باور داشت که شیائومی می بند ۷ دارای قیمت مقرون به صرفه ای خواهد بود تا مانند مدل های سابق این شرکت از نظر اقتصادی به نفع کاربران باشد. در روزها یا هفته های آینده با جزئیات بیشتر در مورد این ردیاب تناسب اندام بیشتر آشنا خواهیم شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.