اخبار, موبایل

احتمالا Xiaomi 12Lite 5G NE ،Xiaomi 13Lite و Xiaomi Civi2 همه یک دستگاه باشند!

Xiaomi 12 Lite 5G NE, Xiaomi 13 Lite, and Xiaomi Civi 2 might all be the same device

شیائومی ۱۳ لایت آینده امروز با شماره مدل ۲۲۱۰۱۲۹SG  در پایگاه داده IMEI مشاهده شد.

این واقعیت که یک ۱۳ Lite  در دست ساخت است اصلاً تعجب آور نیست، ما همیشه فرض می کردیم که ۱۳ Lite  جانشینی خواهد داشت. در هر حال، شماره مدل آن بسیاری از کنجکاوی ها را برانگیخته و جذاب است.

دلیلش این است که درست هفته گذشته همان شماره مدل در پایگاه داده دیگری دیده شده، جایی که گفته شد نام آن شیائومی ۱۲ لایت ۵G  NE است که در نهایت عرضه شد. این قضیه باعث شد درباره گزینه های ممکن که توضیح می دهد چه اتفاقی در حال رخ دادن است، فکر کنیم. مثلا شاید شیائومی ابتدا یکی از این دو نام را انتخاب کرده و سپس نظر خود را تغییر داده و متعاقباً نام دیگری را انتخاب کرده است یا شاید یکی یا هر دوی این فهرست ها به نوعی جعلی باشد (البته شما هرگز نمی توانید مطمئن باشید.)

یا در نهایت این به طور قطع یکی از مواردی است که می تواند برای خریداران و کاربران بیشترین سردرگمی را داشته باشد. شاید هر دو درست باشند و این شرکت به سادگی یک دستگاه را با دو نام مختلف، در بازارهای مختلف به فروش می رساند!

البته قطعا این اولین مورد برای شیائومی نخواهد بود…

اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد! شایعه شده است که هر دو ۱۲ Lite 5G NE  و ۱۳ Lite  نسخه های تغییر نام تجاری داده شده Civi 2 هستند که در ماه سپتامبر در چین عرضه شد. بنابراین ممکن است سه گوشی هوشمند داشته باشیم که همه چیز به جز نام (و در دسترس بودن بازار) یکسان هستند. این دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم!…

ما امیدواریم این چیزی نباشد که واقعاً اتفاق بیفتد، اما هنوز نمی‌ توان گفت کدام یک از گزینه‌ های ما که در بالا ذکر شد بیشترین احتمال رخ دادن را دارند.

ما در مقاله های بعدی شما را در جریان خواهیم گذاشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.